Genel

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Günümüzün dijital dünyasında, web siteniz tüketicilerin işletmenizle olan ilk etkileşimidir. Bu nedenle, bir kullanıcının ilk izleniminin neredeyse yüzde 95’i web tasarımı ile ilgilidir. Web tasarım hizmetlerinin şirketinizin kârlılığı üzerinde çok büyük bir etkisi olabilir. Bu nedenle, daha fazla şirket yalnızca web sitelerinin tasarımını yeniden değerlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterileri için daha fazla gelir sağlayan web tasarım ajansı Akademik Web ile de ortaklık kuruyor. Profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerimize yatırım yaptığınızda, aşağıdakilere sahip bir web sitesi edinirsiniz:

 

  • Mobil uyumlu
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından optimize edilmiş
  • Güvenli (HTTPS)
  • Profesyonel bir tarza sahip

Profesyonel web sitesi tasarımınızın bir parçası olarak ek özellikler de ekleyebilirsiniz. Örneğin, geliştiricilerimizden bir veri tabanını tasarımınıza entegre etmelerini, e-ticaret işlevlerini etkinleştirmelerini ve daha fazlasını isteyebilirsiniz.

 

Ödüllü Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetlerimiz uygun fiyat avantajları ve % 100 özgün tasarımlara sahiptir. Kişiselleştirilmiş tekliflerimizle şirketinizin web tasarımı fiyatlandırmamıza ve stratejilerimize tam erişimini sağlıyoruz. Web tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz için ücretsiz, doğru ve anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Yeniden tasarlanan veya yeni web sitenizi hızlı bir şekilde aktif hale getirmek istiyorsanız, hızlı web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmet için ödüllü web tasarımcıları ekibimizle iş ortaklığı yapabilirsiniz.

 

Akademik Web Web Tasarım Hizmetleri Neler İçeriyor?

Ekibimiz web tasarım hizmetlerimizi şirketinize ve benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlar. Bu nedenle hizmetlerimizin her özelliğini şirketinize, ürünlerinize veya hizmetlerinize ve hedeflerinize göre özelleştirebilirsiniz. Sonuç, şirketinizin ve ziyaretçilerinizin sevdiği bir web sitesidir.

 

Seo Optimizasyonu

Web sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) için en iyi uygulamaları izlemesini sağlayarak, web sitesi tasarımınızın sonuçlarını en üst düzeye çıkarır ve dijital pazarlama stratejinizi geliştiririz. SEO, web sitenizin alakalı arama sonuçları için sıralamasını artıran teknik aracı ifade eder.

 

Arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama, hedef kitlenizdeki kullanıcılar arasında daha yüksek görünürlükle ilişkilidir. Alakalı arama sonuçları için daha iyi görünürlük sayesinde, web siteniz yüksek değerli kullanıcılardan daha fazla tıklama ve trafik kazanabilir. Bu da daha fazla mağaza ziyaretine, çevrimiçi satın alma işlemine, fiyat teklifi isteğine ve daha fazlasına dönüşebilir.

 

Site Sayfaları

Web tasarım hizmetlerimizle, web sitenizin her sayfasını oluşturmak için tasarımcılarımıza güvenebilirsiniz. İster bir e-ticaret mağazası, isterseniz bir hizmet sağlayıcı olun, tasarımcılarımız şirketinizin hedef kitlenize ulaşmak, bilgilendirmek ve dönüştürmek için ihtiyaç duyduğu web sayfalarını oluşturabilir. Tam hizmetli bir dijital pazarlama ajansı olarak, stratejinizi geliştirmek adına içerik pazarlama hizmetleri de sunuyoruz.

 

Özelleştirilmiş Stil

Web sitenizin markanızı yansıtması önemlidir. Bu nedenle web tasarım hizmetlerimiz sınırsız stil seçeneklerini içerir. Örneğin, şirketiniz ürünlerinizin kalitesini ve fiyat aralığını vurgulayan sofistike bir tasarıma ihtiyaç duyuyorsa, ekibimiz bunu sizin için başarabilir. Web sitesi stilleri için ek örnekler:

 

  • Basit ve çekici
  • Orta stil
  • Üst düzey
  • Dünya standartlarında

Web Sitesi İçeriği

Maksimum etki için, web tasarım hizmetlerimizle web sitesi içerikleri de sunuyoruz. Tecrübeli ve uzman bir metin yazarı ekibine sahibiz. Çeşitli endüstrilerdeki uzmanlarımız ile web sitesi ziyaretçilerini ilgilendiren ve dönüştüren çekici içerikler oluşturabiliriz.

 

Web sitesi metin yazarlığı hizmetlerimizin bir parçası olarak, web sitesi içeriğinizi SEO için optimize ediyoruz. Bu ne anlama geliyor? Dijital pazarlama uzmanlarımız, daha sonra metin yazarlarımızın web sayfalarınızı optimize etmek için kullandığı, işletmeniz, endüstriniz ve web sayfalarınız için yüksek değerli, alakalı anahtar kelimeleri araştırır.

 

Tüketiciler bu anahtar kelimeleri aramalarında kullandıklarında, web siteniz arama sonuçlarının üst kısmında görünür. Kullanıcıların yüzde 75’i arama sonuçlarının ikinci sayfasına geçmediği için bu, muazzam bir özelliktir.

 

Duyarlı Tasarım

Web tasarım hizmetlerimiz ayrıca duyarlı tasarım seçeneği sunmaktadır. Bununla birlikte, internete göz atmak için tabletlerini veya akıllı telefonlarını kullanan mobil kullanıcıları desteklediği için duyarlı tasarımı öneriyoruz.

 

İnternet trafiğinin yüzde 50’sinden fazlasının mobil kullanıcılardan gelmesiyle, hareket halindeki kullanıcılara destek sağlamak neredeyse zorunludur. Google artık mobil cihazlar için bir ilk dizini takip ettiğinden mobil uyumlu siteleri SEO için yüksek puan alır.

 

Web siteniz mobil kullanıcıları desteklemiyorsa Google bunu görür ve arama sonuçlarındaki sıralamanızı değiştirir. Bu, sitenizi arama sonuçlarının ikinci sayfasına ve hedef kitlenizin uzağına iterek daha düşük bir sıralamaya yol açabilir.

Ativador Windows

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir